Refleks Ajans 

Refleks’leriniz
yeterince sağlam olmalı!

Beşir Güvener / Head Of Agency

Tam hizmet reklam ajansı olmanın gerekleri artık sürekli güncelleniyor. Birkaç yıl öncesinin reklam ve pazarlama kriterleri, “klişeleri” diyelim, günümüz için fazlasıyla demode ve hantal kalabiliyor. Dünya gündeminin bu denli hızlı değiştiği bir metabolizmada reflekslerinizin güçlü ve hızlı olması bir zorunluluk.

 

Refleks, bu anlayışla, hizmet verdiği tüm markalarının stratejilerini ve kreatif perspektifini çağın ruh halini yakalayan bir bakışla yorumluyor. İletişimin değişen dinamiklerini takip ederek anında “tepki verebilme” yeteneği, Refleks’in temel var oluş nedenlerinden biri.

 

Müşteri-ajans hiyerarşisine yeni nesil bakış açısı;
markalarımız velinimetimiz değil, takım arkadaşlarımızdır.

 

Refleks’te yaratıcı ekip ve “müşteri” birer takım arkadaşı gibi, gerekirse brief’e birlikte kafa yorar. Kuşkusuz markalarımız “velinimetimiz” Fakat büyük bir takım gibi hareket etmenin, hem ajans hem de müşteri tarafında daha verimli, daha sahiplenici bir çalışma biçimine dönüştüğünü bugüne kadarki deneyimlerimiz bize gösterdi. Markalarının da “kreatif” olmak zorunda olduğu ajanslardan biri Refleks. Bu çalışma sistemi içerisinde, kreatif ekiple birebir temas eden müşterilerimiz de zamanla “kreatif” düşünme refleksine sahip oluyor ki bu son derece keyifli bir çalışma biçimi.

 

Refleks iletişim süreçlerinin yönetimine inovatif yaklaşır. Burada süreç yönetimini ajans değil, müşterilerimiz yapar. Böylece ajans ve müşteri arasında organik bir sinerji doğar. Bunun ortaya çıkan sonuçları ne denli pozitif etkilediğini görmek her defasında bize yepyeni bir deneyim yaşatıyor.

Daha fazla Refleks için;

42 Maslak, Maslak Mah. Ahi Evran Cad.

No: 6 D: 3/742 34398 Sarıyer – İstanbulTüm hakları saklıdır. Buradaki hiçbir bilgi ve belge izinsiz kullanılamaz.