İletişimde
güçlü refleksler
 
Tam hizmet reklam ajansı olmanın gerekleri artık sürekli güncelleniyor. Birkaç yıl öncesinin reklam ve pazarlama kriterleri, “klişeleri” diyelim, günümüz için fazlasıyla démodé ve hantal kalabiliyor. Dünyanın gündeminin bu denli hızlı değiştiği bir metabolizmada reklekslerinizin güçlü ve hızlı olması bir zorunluluk.
Refleks, bu anlayışla, hizmet verdiği tüm markalarının stratejilerini ve kreatif perspektifini çağın ruh halini yakalayan bir bakışla yorumluyor. İletişimin değişen dinamiklerini takip ederek anında “tepki verebilme” yeteneği, Refleks’in temel var oluş nedenlerinden biri.

Müşteri-ajans hiyerarşisine yeni nesil bakış açısı:
markalarımız veli nimetimiz değil, takım arkadaşlarımızdır.


Refleks’te yaratıcı ekip ve “müşteri” birer takım arkadaşı gibi, gerekirse brief’e birlikte kafa yorar. Kuşkusuz markalarımız “veli nimetimiz” Fakat büyük bir takım gibi hareket etmenin, hem ajans hem de müşteri tarafında daha verimli, daha sahiplenici bir çalışma biçimine dönüştüğünü bugüne kadarki deneyimlerimiz bize gösterdi. Markalarının da “kretatif” olmak zorunda olduğu ajanslardan biri Refleks. Bu çalışma sistemi içerisinde, kreatif ekiple bire bir temas eden müşterilerimiz de zamanla “kreatif” düşünme refleksine sahip oluyor ki bu son derece keyifli bir çalışma biçimi.
Refleks iletişim süreçlerinin yönetimine inovatif yaklaşır. Burada süreç yönetimini ajans değil, müşterilerimiz yapar. Böylece ajans ve müşteri arasında organik bir sinerji ilişkisi oluşur. Bunun ortaya çıkan sonuçları ne denli pozitif etkilediğini görmek her defasında bize yepyeni bir deneyim yaşatıyor.
REFLEKS GALERİ
REFLEKS'İ TAKİP ET
WHATSAPP İLETİŞİM HATTI